Bambiriáda 2009 – Otevřeno 2009 v Chomutově


Bambiriáda 2009Přes maximálně odpudivé počasí se zítřejší pátek otevřou brány hned dvou každoročních kulturních akcí.

V deset hodin dopoledne začne slavnostní zahájení desátého ročníku Bambiriáda 2009.  Hned poté se roztočí kolotoč vystoupení a prezentací všemožných DDM, občanských sdružení, škol, zájmových kroužků. Jako každý rok se přidruží vystoupení odrostlých chlapců hrajících si na vojáčky z KVH Nord Sever a chybět nebude ukázka práce policistů i přehlídka vozového parku hasičského záchranného sboru.

Páteční program se utne v 18 hodin a pokračovat druhý den v sobotu. Já se určitě zajdu podívat na Bambiriádu zítra, protože mě zaujala v programu avízovaná partička  From The Ashes hrající prý progresivní instrumentální deathcore. Tuším, že by to mohlo být žrádlo pro mé uši. Start v 16.25h.

Otevřeno 2009Páteční odpoledne je opět po roce vyhrazeno multižánrovému festivalu Otevřeno 2009. Jedná se o směsku divadelních a hudebních vystoupení rozesetých po chomutovském náměstí a prostorem před městským divadlem. Lákadlem pro mnohé ženská srdíčka je zajisté účast slovenské Elán-revivalové smečky No Name.

Já, pokud mi to příslušníky mé rodiny bude umožněno, zavítám na vystoupení  šestapadesátileté puberťačky kopulující s mimozemšťany Jany Uriel Kratochvílové a skupiny Illuminatica, kterou si zformovala za svého pobytu v Anglii.  Po sametové „Ve stínu kapradiny“ a dalších bolševických hitů Kratochvílová s Illuminaticou přikládá pod natlakovaný kotel s pořádným hardcore. Zapoměňte na sametové poklidné popěvky a připravte se na pořádný growling a jiné hrdelní pazvuky. Je to síla a potrava pro otrlé jedince… tedy alespoň živě.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..