Ro(c)k 2008


Winter Assault tour posterPo vydařených a bohatých Vánočních svátcích zbývá pár desítek hodin do konce roku 2007. Nový rok řádně provětrá naše peněženky, ale i přes to uvádím pár velice zajímavých koncertů jenž díky Shindymu a Obscure promotion neminou naši zemičku.

Hlavním lákadlem je určitě bohaté turné grindcorové legendy Napalm Death spolu s českou cházkou Ingrowing nazvané WINTER ASSAULT tour, které má na našem území hned několik zastávek.

O pár dní později 27. ledna namíří floridská death metalová hydra Obituary společně s německou thrash metalovou grúpou Holy Moses do pražského Abatonu. Jejich novinkové album „Xecutioners Return“ je mimořádně cool !!! Škoda jen, že kytarista Allan West je momentálně za katrem (řídil opilý)…

Nightwish & Pain poster20. února se představí v T-Mobile aréně nová a krásná pěnice finských Nightwish Anette Olzon. Přijedou sem podpořit novinkové album „Dark Passion Play“ společně se švédy Pain – pána Petera Tägtgrena (Hypocrisy).

O šest dní později přijedou opět do Prahy moji švédští, smrt opěvující, miláčkové Dismember. Jako support skvěle lomozící Hatesphere.

V březnu devátého snad už konečně přijedou šílení Dillinger Escape Plan a o den déle norští černokněžníci Mayhem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..