Pusinky


Pusinky posterO týnejdžrovským filmečku Pusinky jsem si moc velké iluze nedělal. Už samotné obsazení 2/3 „hereckých“ hvězdiček ze seriálu „Ordinace v růžové zahradě“ běžícího na TV Nova mnohé napovídalo. Samotný děj filmu včetně bezduchých dialogů je mlácením prázdné slámy… Tři pusinky Iška, Karolína a Vendula si po dokončení střední usmyslely že nechtějí naskočit do každodenního stereotypu všedního dne. Chystají proto cestu do Holanska kde hodlají pracovat na farmě a užívat si nevázaného života.

Cestu jim krapet zkomplikuje Iščin bratr Vojta, který dostal úkol od svého otce sestru hlídat. Holky se záměrně přesouvají z místa na místo aby Vojtu odradily a sám to zabalil. Při přesunech potkávají růzmě nenormální a úchylné týpky, mezi kterými mě zaujal jeden v podání mistra hlasivek Matěje Rupperta z Monkey Bussines.

Holky na cestách chlastají, „vydělávají“ si na jídlo, vyznávají si lásku a snaží užívat si. Jediným pozitivem bylo natáčením zde v severních čechách, proto jsem si užil důvěrně známé lokace jako třeba mostecké hlavní nádraží. Možná je chyba ve mě a mém věku že tomu to filmu nerozumím. Škoda, asi si půjdu uvařit trochu toho elixíru mládí…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..