Shrek 2.


Díky bezedným sítím internetu  😀  jsem mohl shlédnout pokračování úspěšného animovaného filmu Shrek. A mohu s klidem prohlásit že Shrek 2. je hrdým následovníkem předešlého dílu a v mnohém ho určitě předčí. Předčí ho určitě v příběhu, který oproti jedničce je mnohem členitější, vtipnější, zábavnější.

Shrek a Fiona žijí spokojeně v chaloupce ve své milé bažině, ale pouze do té doby, než obdrží Fiona pozvání od svých rodičů k návštěvě. Jsou totiž přesvědčeni že jejich dcera žije s princem Krasoněm, který ji vysvobodil ze spárů zlého draka, a o zlobru Shrekovi nemají ani páru. Proti Shrekově vůli se zamilovaný páreček společně s Oslem vydává k návštěvě Fioniným rodičům, kteří jsou rozčarováni Shrekovým zjevem. Fionin otec však chystá pikle proti Shrekovi a… Ale to bych prozradil dost z tohoto velice krásného a mnohými vtípky protknutého děje.

Nutno dodat že ve filmu přibilo mnoho nových pohádkových postav (Kocour v botách, Pinoccio, a další), i přidalo se na kvalitě animací, které jsou ještě o třídu lepší než v prvním díle. A na závěr bych ještě vypíchl nádherný dabing, který má opět na starosti Eddie Murphy (Osel), Mick Myers (Shrek), Cameron Diaz (Fiona), Antonio Banderas (Kocour v botách). Určitě se u tohoto filmu budou dobře bavit nejenom děti, ale i mnozí dospělí…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..