Bulvár AHA přestřelil o Superstar


Minulou sobotu se pevěcká soutěž Česko Slovenská Superstar přesunula na prkna brněnského divadla. V první části porota vylučovala 18 holek a 2 kluky. Zajímavá situace se odehrála při vstupu Tibora Horaniče na jeviště.  Paľo Habera v porotě si podmínil jeho další účast v soutěži tím, že se zbaví svého kostýmu (při castingu předvedl beatbox v uniformě a celé tělo měl postříkané stříbrným lakem na disky). Po chvíli přemýšlení se Tibor s porotou rozloučil s tím, že kostým je součástí jeho vystoupení.

Ruda z Ostravy vs. AHA

Komické na celé situaci je článek v bulvárním plátku AHA, který vyšel den poté. V něm autor pod značkou daz uvádí Tiborovu „pravou tvář“. Článek by byl O.K. kdyby na webu superstar nebylo video, které odhaluje šokující zjištění kdo se opravdu pod maskou sochy skrývá.

Přiznávám se tohle jsem opravdu nečekal. Stříbrný muž je známý komik Ruda z Ostravy, který se proslavil svojí účastí v X-factoru. Tleskám a jsem nadšený, tohle je vynikající mystifikace člena spolku komici.cz specializující se na stand-up comedy žánr (např. výborný pořad HBO Na stojáka) jak diváků tak samotných bulvárních pisálků. BRAVO !!!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..