Vánoční slevy na Steamu


SteamObrovské vánoční slevy her přinesla internetová distribuční Steam firmy Valve. Slevy čítají 10-75% a životnost mají pouze do druhého ledna 2009. Při kupování her se však musí dát pozor na měnu, protože před časem Steam přecházel na eura a trochu nepochopitelně přišel s kurzem 1:1 k dolaru. Některé hry pak bez slev vycházejí draze než v obchodech u nás.

Rozhodně bombová cena 5 euro je za loňský super trhák Bioshock od tvůrců System Shocku. Bohužel zatím jsem Bioshock nehrál a koupit ho na Steamu nemůžu (před týdnem jsem žebral pod stromek S.T.A.L.K.E.R.a za tutéž krásnou cenu o víkendové slevě). Za vše můžou ženské a negativní přístup ke všemu modernímu nebo k přístrojům vlastnících více jak dva ovládací čudlíky. Nedej bože chtít po nich nechat číslo kreditky na zahraničním e-obchodu 😕  když jim bylo řečeno před x lety, že je to nebezpečné.

Nedovedu si představit kdyby v dávných prehistorických dobách panoval v jeskyních matriarchát. Určitě bychom ještě dnes bydleli v jeskyních a našim velitelkám kosili mamuty k potravě…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..