Exklusivní foto z Topfestu 2008


Topfest 2008Je to tady !!! Letní festivalové hudební šílenství vystrkuje rohy !!! Letos je festivalů na českých luzích a hájích jako hub po dešti. Mě se podařilo získat od kolegyně z práce (Jitko jěště jednou díky) exklusivní fotky ze slovenského festivalu TopFest 2008. TopFest se odehrál 27.-28. června v Zelené vode poblíž Nového Mesta nad Váhom. Fotky nabyli status exklusivity tím, že pořadatelé pár dní před konáním festu zakázali mimo jiné pořizování fotek. Na fóru návštěvníci TopFestu zákaz focení uvedly jako jeden z největších záporů celé akce.

Hudební dramaturgie festivalu upřednostňuje československé spolky a jako bonbónek pozve zahraniční hvězdu. V minulosti se tak návštěvníci mohli například pokochat Therapy?, Cradle Of Filth, Soulfly, Apocalypticou a dalšími.

Na letošní pátý roční pozvali pořadatelé jednu z legend největších a to samotné thrash metalové modly Slayer. Hodně mě mrzí, že jsem Slayer ještě neviděl a hlavně neslyšel naživo tak jsem alespoň kolegyni poprosil o fotky. Bohužel jak je vidět fotky moc dobré nejsou i když jsou focené přímo ze zóny pod pódiem pro fotografy. No holt kompakt je kompakt…

Největším hudebním zklamáním festivalu prý bylo vystoupení slovenské Metalindy. Na opačném pólu pak stály vystoupení Horkýže Slíže, Polemic a bezpochyb Slayer. Ti odehráli 80-ti minutový set složený z nových písní tak patřičný ranec starých hitů (Hell Awaits, War Ensemble, Dead Skin Mask, South Of Heaven, Angel Of Death, Raining Blood, atd.).

Video bude taky, jen co proženu zvuk nahrávky pár filtrama a odstraním šíleně přebuzený zvuk…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..