Demo Call Of Duty 4. Modern Warfare


Cod 4 Modern Warfare

Ve čtvrtek 11. října konečně chlapci a děvčata z Infinity Ward vypustili do celosvětové sítě demo již čtvrtého dílu válečné série Call Of Duty. Já jsem z časových a pragmatických důvodů (zahlcené servery) stáhnul objemné demo (1,4GB) v klidu až o 3 dny později. Naštěstí Infinity Ward opustili válečné pole již hodně profláklé druhé světové války a přesunuli děj čtvrtého dílu na současný blízký východ mezi zlobivé teroristy s šátky na hlavách bojujících pro svého vůdce Aláha.


Z krátkého dema kde máme za úkol najít a zachránit posádku poškozeného tanku před dotírajícími teroristy v polorozpadlém městě je vidět, že autoři se do nového dílu pořádně obuli a dali nám hráčům pořádnou dávku bojové akce s mohutnými adrenalovými přestřelkami. Tohoto skvělého zážitku docílili tím, že nám do pracek chtivých boje, dali moderní a ničivé nástroje smrti. Perličkou pak je vymakaný model nočního vidění s možností vidět laserové paprsky namontované jak na Vašich zbraních, tak i zbraních Vašich spolubojovníků, samozřejmostí je možnost sebrat od padlých terorisů legendární samopal AK-47 a odstřelovačku Dragunov.

Taktéž lze autorům přičíst k dobru fakt, že když si člověk trošku pohraje s nastavením grafiky, může si celkem plynule zahrát i na tak obstarožním kompu jako mám já 🙂 aniž by se nějak ztratil v reji hnusných pixelů… Teď zbývá se jen modlit ať co nejrychleji uplyne těch pár dní co zbývá do vyjití finální verze 6. listopadu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..