E3 konference Ubisoft


UbisoftV sobotu 10. června 2017 začal tak jako každý rok další ročník světové herní výstavy E3 v Los Angeles. Zahájena byla konferencí EA, v neděli pokračovala konferencí ve 4K XBOXU. V pondělí měla konferenci Bethesda a večer ve 22h našeho času nejlepší konference a to od Ubisoftu.

Nechci se zaobírat všemi hrami podrobně jen těmi co mě zaujali. První tedy mě zaujal již viděný trailer na konferenci Xboxu novým Assassin’s Creed Origins zasazeným do starověkých egyptských lokací. Na závěr konference Ubisoftu přišlo i na představení gameplaye.

Druhý v řadě se mi líbilo pokračování závodních The Crew 2., kde k závodům nadupaných vytuněných aut přibudou motorový čluny, motorky a akrobatická letadla.

Další zajímavou hrou jistě bude Skull & Bones parádní pirátská akce. Trochu více mi přimomněla Assassin’s Creed Black Flag, kde o pirátské potyčky nebylo nouze. Nicméně jsem se přihlásil do betatestu.

Hodně dobře vypadá i nedávno oznámené FarCry 5. s parádní atmosférou konfliktu z fanatiky.

Na závěr si nechal Ubisoft Montreal bombu z největších – pokračování skvělého Beyond Good And Evil. Tato originální svojská akční adventura vyšla již před čtrnácti léty a strávil jsem s ní parádní časy. Trailer nemožno komentovat ten se musí vidět:

Moc milé od Ubisoftu je, že mi odkazy na videa hezky poslal mailem spolu se s E3 slevou na své tituly 🙂


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..