The Fading – Till Life Do Us Part


the_fading_2016_band

The Fading - Till Life Do Us PartTohle promo jsem dostal začátkem března a přiznávám hned na začátku, že jsem The Fading totálně propadl a točím jejich nakažlivou novinku „Till Life Do Us Part“ v přehrávači stále dokola.

Po zjištění, že pětice pochází z Izraeli, jsem měl obavu z metálku protnutým jejich národním folklórem jak je tomu u jejich slavnějších krajanů Orphaned Land. Obavy se ovšem rozplynuli po pěkném intru a prvním songu „A Moment of Insight“. The Fading hrají excelentní melodický death metal.


Till Life Do US Part produkoval známý švédský producent Jens Bogren mající na svým kontě alba kapel Opeth, Katatonia, Soilwork, James LaBrie, Moonspell, God Forbid, Kreator, Devin Townsend, Ihsahn, Dark Tranquillity, Paradise Lost, Amon Amarth, Dragonforce, The Ocean, Rotting Christ, Symphony X. A je to na albu kurva znát.

Není to náhodou, že The Fading krátce po založení v roce 2006 vyhráli soutěž Wacken Metal Battle a za získané prostředky nahráli prvotinu „In Sin We’ll Find Salvation.

Víc než moje plkání poslouží hodnotněji kouknutí na klip k titulní skladbě, která se mi řádně zadřela pod nehty. Luxusní song  Till Life Do US Part:

Linky:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..