Suicide Watch – Global Warning


Suicide Watch
Suicide Watch - Global Warning

Opět jsem dostal naditý balíček promo materiálů od Future promotion. Jako první si pouštím do uší připravovanou fošnu „Global Warning“ anglánů Suicide Watch. „Global Warning“ má vyjít 22. června 2015 u Marquee Records a čtverka týpků na něm drhne hustě staromilecký thrash metal made in Bay Area.

On i zvuk celé nahrávky se nese ve znamení přelomu osmdesátých a devadesátých let kdy kralovali kapely jako Testament. Viol-ence, Dark Angel, Exodus a podobně. Abych pravdu napsal nikdy jsem k těmto kapelám netíhnul. Miloval jsem v té době death metal a z thrashového ranku německé Kreator jejichž CD poslouchám dodnes a považuji je za klenoty mé sbírky.

Ale zpět k Sucide Watch. Abych nehanil novou fošnu uznávám, že nahrávka skvěle šlape a v práci jsem si málem roztřísknul kokos o klávesnici. Co se mi moc líbí je parádně nasraný uštěkaný vokál. Kytary a bicí ženou v pěkném kvapíku bez nějakých dlouhých sólovacích onanijí.

Taky musím zmínit cover CD, který měl na starosti amík Ed Repka. Tenhle umělec má již na svém štětci takový kousky jako covery k albům Megadeth, Possessed, Atheist, Nuclear Assault či mých božských DEATH. Šťastnou shodou okolností vychází profil tohoto umělce v 64. čísle Pařátu, který vyjde ve čtvrtek 11. června.

Nakonec tohoto promo článku doporučuji album „Global Warning“ všemi svými pařáty 😆

Linky:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..