Ozvěny chomutovského undergroundu #1


Už delší dobou jsem si pohrával s myšlenkou zmapovat chomutovský undergroung. Ale nějak nebyl čas a hlavně dodnes chybí ty správné kontakty na lidi z již třeba neexistujících seskupení.

Taky jak pomalu ubíhá čas od počáteční myšlenky zjišťuji, že v chomutově to v trděmetalovém podhoubí dosti žilo a je těžké se k nějakému materiálu z konce devadesátých let dostat.

Ale o tom teď nechci psát. O tomto víkendu mě oslovil ex-drummer Victims – Michal (též známý pod pseudonymy Hal, Zombie) jestli bych se nepostaral o zveřejnění hostoricky unikátních videí kapel, které kdysi pomáhal zakládat, a nenechal je tak zapadnout v propadlišti dějin.

Jako první video pod tímto titulkem je zkouška souboru ještě před vznikem dodnes aktivních Victims. V sestavě je vidět u kytary Šaman (Victims), druhou kytaru drhne pro mě neznámý Cyborg, vokál obstarává Šrámi (Liquid Space 9) a za bicími Hal.

Upozornění:
Kdyby měl někdo z bývalých nebo aktivních členů metalových, HC, punkových kapel z chomutovska zvukový nebo obrazový materiál a chtěl aby nezapadl, prosím obraťte se na mě a pomožte mi zmapovat místní underground. Díky


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..