Abaddon Incarnate – Pessimist


Abaddon Incarnate

Další promo materiál, které jsem obdržel od Future Production, je od irské grindcorové partičky Abaddon Incarnate. Ta 23. června vydala u věhlasného vydavatelství Candlelight Records novou placku s optimistickým názvem „Pessimist“.

Abaddon Incarnate - "Pessimist"Abaddon Incarnate se zformovali již v roce 1994 pod názvem Berevaed. Tehdy ještě drhli brutální death thrash a o pár let později (1999) vydali debut „The Last Supper“ v ještě ostřejším duchu. O dva roky později (2001) na albu „Nadir“ již vévodí nekompromisní grindcore, který irové drtí dodnes. Aby byl výčet alb kompletní, tak doplňuji, že v roce 2004 Abaddon Incarnate vydávají  album „Dark Crusade“ a v roce 2009 „Cascade“.

Na aktualní placce „Pessimist“ se nachází třináct fláků nijak zběsilého grindcoru. Vše ubíhá tak nějak v „relaxačním“ tempu 😀  za velmi parádního zvuku, který jsem snad v takovýhle stylový škatulce ještě neslyšel. Holt kdo umí, tomu čest… Ani vokál Steva Mahera není žádnej prasečí rykot, ale správně vyřvanej chraplák. Pro mě je „Pessimist“ parádní plackou…

Abaddon Incarnate:
Steve Maher – Vocals, Guitar
Bill Whelan – Vocals, Guitar
Steve Finnerty – Vocals, Bass
Johnny King – Drums

Linky:
http://www.abaddon-incarnate.com
https://www.facebook.com/abaddonincarnate


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..