Humble Origin Bundle


Humble Origin Bundle
Nejen Steam nás nenasytné hráče krmí masivními slevy her, ale třeba i server The Humble Bundle. Do tohoto týdne jednou za čas vydali balíček povětšinou nezávislých her a kupující si mohl vybrat jakou částku za balíček utratí. Super je, že si můžeme určit jaké procento z našich peněz přijde na konto autora hry, charitu či provozavatelům tohoto webu.

Jak jsem nahodil v horním odstavci tento týden se na The Humble Bundle prolomili ledy a v balíčku se objevili AAA tituly herního gigantu Electronic Arts. Konkrétně se jedná o tituly grandiózních Dead Space 1 a 3 !!!, Burnout Paradise (od machrů, kteří totálně rozesrali závodní sérii Need For Speed), špičkovou sci-fi akci s nanooblekem Crysis 2.,  totálně originální parkour Mirror’s Edge (chystá se druhý díl) a podle mě pravá válečná střílečka Medal Of Honor (EA sérii zlomili vaz).

Pokud za balíček vysolíte necelých 5$ získáte perfektní Battlefield 3. a sociální The Sims 3. s pár přídavkama. K těmto dvoum peckám je možno stáhnout soundtrack v mp3. Já jsem chvíli nad koupí přemýšlel, protože už mám všechny pecky dohrané, ale těch 5$ za poslední DS 3.  (jediná hra, kterou nemám dohranou) jsem nakonec milerád zaplatil.  Možná i nějakou další hru nainstaluju a dám si znova a pokud bude DLCéčko za rozumný peníz budu ještě šťastnější  😆

Zapomněl jsem zmínit, že EA se zříká podílů z prodeje a vše poputuje na charitu. Po zaplacení balíčku her dostanete sériové číslo jak pro Origin, tak i pro Steam verze.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..