Aplikace Bandzone pro smartfony


Už dávno jsem nad Bandzone zlomil hůl a zřejmě i mnoho kapel, jenž migrovali ponejvíce na facebook pro lepší komunikaci s fanoušky i efektivnější propagaci. Jediná věc, která mě nutí občas navštívit bandzone, je bezkonkurenční vyhledávání koncertů v okolních klubech.

Proto jsem moc rád, že se minulý týden na bandzone objevila aplikace jak na Android, tak i pro ovocný ovečky. A věru není to vůbec špatná věc. Hned po spuštění je nutné přihlášení buď přes bandzone profil nebo facebook účet. Po bleskurychlém přihlášení se ihned dle vaší polohy zobrazí aktuální koncerty (nabídka festivalů je hooodně chudá) v nejbližších klubech. Vzdálenost od výchozí pozice  se dá jednoduše z defaultních 10km velice snadno zvýšit.

Taktéž se dá jednoduše změnit poloha místa. Stačí pouze zadat adresu a výsledek je opět velice rychle zobrazen. Po ťapnutí na koncert se zobrazí podrobné informace včetně vystupujících kapel. Samozřejmostí je sdílet informace o akci na facebook, emailem či SMSkou. Parádní věc je uložení koncertu do Google kalendáře, který hodně používám.

Klubby Bandzone

Informace o kapele jsou dost stručné, ale naštestí nechybí ukázky tvorby. Užitečná věc je zobrazení klubu na Google mapách. I když navigovat podle online map je pro lidi s FUPkou jako já, sebevražedné  😀

Jsem zvědavej jak se aplikace kluBBy dále rozvine. Pevně věřím, že s Budvarem v zádech, má dobrou budoucnost  😆


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..