Pařát č.49


Paøát è.49Opět se sešel den se dnem, měsíc s měsícem a poklidnou atmosféru Vánoc rozetne ohavně oslizlý Pařát z jehož obálky zlověstně civí ikona holandského death metalu Martin van Drunen 😀

…a teď vážně:

49. číslu vévodí deathmetaloví veteráni ASPHYX. Povídali jsme si s Bobem, Martinem i Ericem a vznikla z toho story na čtyři strany s recenzemi všech alb.

Konec roku ještě připomene nějaká ta výročí – kupř. u ABORYMDESTRUCTION nebo BETHLEHEM. Taktéž se blíží desáté výročí od konce existence časopisu BIG BENG! Tuhle událost jsme nemohli jen tak přejít.

Z české scény se dostane také na TROLLECH, obživlé !T.O.O.H.!, návrat zpět prožijete s DISSOLVING OF PRODIGY, kteří se obrátí do časů „Time Ruins Also Beauty“. U příležitosti lednové vinylové edice budete seznámeni se vším, co v roce 1997 předcházelo vzniku tohoto alba.

Druhým dílem pokračuje historie kapely ASMODEUS, třetím dílem historie Brutal Assaultu, nahlédnout budete moci do zákulisí mocných NUCLEAR BLAST, do bubenického řemesla Hellhammera z MAYHEM, připomenout si velmi zajímavou kariéru PYOGENESIS, očíhnout, jak se daří metalu v Emirátech atd.

Součástí nového čísla je debutové album západočeských deathmetalových I WARNED YOU. Ochutnávku z jejich tvorby poslechněte na www.bandzone.cz/iwarnedyou

Vyslyšeli jsme vaše četná přání o megaplakát KRABATHORU! Aby toho old skulu nebylo málo, z druhé strany si na vás počíhá Neuropatolog, za rohem Quorthon a Masha z ARKONY!

Komplet obsah od A-Z najdete na www.paratmagazine.com v sekci „Aktuální číslo“.

Snad se nám nové číslo podařilo nabouchat dle vaší chuti a zpříjemní vám třeba blížící se svátky. Za 99 Kč včetně poštovného už toho fakt víc nabídnout nemůžeme 🙂


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..