Zlatý Slavík 2012


Sobotní televizní program stál opět jako každý týden za hovno. Moje nejdražší polovička mě aspoň přemluvila na sledování ankety Zlatý Slavík 2012. Ač tuto anketu nemiluji a její sledování na komerční televizi se rovná tomu nejhoršímu myslitelnému utrpení, tak musím přiznat tentokrát jsem se královsky bavil.

Nebylo to ani tak hudebním vystoupením skoro až přehnaně obdařené Marty Jandové, ale vyhlášením výsledků mužské kategorie. Třetí místo obsadil Daniel Landa a svým projevem překvapil nejenom mě, ale soudě podle hojných ohlasů v internetových diskuzí a zpravodajských webech, stovky dalších lidí 😀

http://www.youtube.com/watch?v=VuCxe7d6Ytk

Po prvním shlídnutí v televizi jsem si myslel, že Landovi opět  jeblo (naposledy tehdy v kostele, kde v rouše ku-klux-klanu mršil Krylovi písně), ale po opakovaném kouknutím na jeho výroky si to už nemyslím. Ono když si člověk dá chvilku práce s vyhledáváním najde i facebookový profil kouzelníka Žita 44. Na něm se před měsícem objevila tato výzva:

ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2012
Dan Landa prosí všechny svoje příznivce, aby ho podpořili v anketě Český slavík v kategorii Nejlepší zpěvák!
Proč chce letos zvítězit, když v minulých letech neměl o tuto anketu zájem?
Slovy Daniela:  „Moji draci,
fandové, příznivci, národové, bratři a sestři: Povolávám Vás do nádherné kejkle celému národu do obličeje. A volám ŽITO 44 na trůn (zpěvácký) – V O L T E M Ě – slavíkem, rád bych něco řekl v přímém přenosu. Proč ne, v zemi, kde je možné všechno, může i oheň chrlící bestie slavíkem se zváti? VY ROZHODNETE!!!“ Prosíme proto všechny, koho baví tvorba Daniela Landy, aby mu poslali svůj hlas.

Jestli je Landa blázen či jen řádně nasranej ukáže čas…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..