Naše speciální zimní CWG


CWG Drowned

Czech wood geocoin (CWG) je speciální varianta osobních oficiálních geocoinů. Jedná se o dřevěné suky do nichž je laserem vypáleno logo geocachera, teamu či eventů. Až na pár výjimek se jedná o nekomerční netrackovatelná dřívka. Někteří kačeři je sbírají pro radost, směnu v keších a jiní zoufalci pro výdělek.

My jsme si v začátcích po prvních úspěšně odlovených krabičkách též nechali udělat svá dřevěná kolečka. Než jsme se pořádně zorientovali v paličských firmách, kterých je jako hub po dešti, vyzkoušeli jsme tři výrobce a nakonec zůstali u GeoGadget z Litoměřic. Ti nám vytrhli trn z paty v létě, kdy jsem dva dny před odjezdem na dovolenou zjistil, že nám zbývá jen pár koleček.

Ve čtvrtek jsem objednal, v pátek se pálili a v sobotu při cestě k Mácháči si je v Litoměřicích vyzvedl. Paráda.

Drownedí CWG

Do dnešního dne jsme vypustili po krabičkách či jinak směnili téměř 250 kousků. 150 logovek, 50ks k  oslavě dvoustého odlovu na hradním eventu na Házmburku a dalších nových padesát jako letošní zimní edici. Ta mě napadla při akční ceně 5,-Kč/ks na facebookových stránkách GeoGadgetu. Jelikož jsem sympatizantem změn a různých oživení určitě to nebude poslední speciální edice 😀


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..