V srpnovém vydání Pařátu split CD


Have The MunchiesTisková zpráva:
Všechno je jednou poprvé. V srpnovém Pařátu tak poprvé vyjde split CD a na něm se představí dva zástupci severomoravského undergroundu. Ač obě jména nejsou nijak provařená, v sestavách najdete známé postavy z jiných kapel, které ve své době na scéně něco znamenaly.

ANTIGOD je zcela nová kapela, která si svojí koncertní premiéru odbyla teprve letos v květnu. Po přerušení činnosti DISFIGURED CORPSE na dobu neurčitou se basák Hadgi a bubeník Ferenc dali hudebně dohromady s kytarovou sekcí havířovské EUTHANASIE a sestavu doplnil bývalý zpěvák z ILL CROW. Jak jejich death/thrash obstojí v silné konkurenci, to budete moci posoudit na čtyřech studiových skladbách.

Kořeny HAVE THE MUNCHIES lze nalézt už v polovině 90. let minulého století, kdy tuzemskou grindcorovou scénu válcovala formace PURULENT SPERMCANAL. Dvojice Marunič / Kokeš se však později tomuto žánru začala vzdalovat a výsledkem bylo v roce 2006 založení formace HAVE THE MUNCHIES. Název je totožný s (prozatím) posledním albem PURULENT SPERMCANAL. Jejich nynější hudební poloha se odráží v těžkotonážním hardcoru se dvěma zpěváky. Pro představu dojde také na cover „Davidian“ od Machine Head. Ostatně základní názor na obě kapely si udělejte sami poslechem na Bandzonu.

47. číslo s tímto CD vyjde v předvečer Brutal Assaultu (6.8.) a poprvé si jej budete moci pořídit na tomto festivalu ve stánku časopisu Pařát samozřejmě jako vždy za těžce (ne)dostupných 99 Kč.

www.bandzone.cz/antigod
www.bandzone.cz/havethemunchies


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..