Ve zkušebně Kiss The Sun


Po středečním nahrávání u Victims jsem se dostal k další chomutovské partičce, tentokrát slyšící na jméno Kiss The Sun. Ti ačkoliv jsme se s Victims dohodli o nezveřejňování obou videí co jsem jim nahrál, mě kontaktovali na základě právě shlédnutého coveru Emmure 😆

Jelikož jsou mi kluci sympatičtí a víkend mám volný, domluvili jsme se celkem rychle na sobotní odpoledne. Už jsem se za nimi dost těšil a po půlhodinovém bloudění zkušebnu našel. Co čert nechtěl, kluci nebyli v úplné sestavě. Jednak chyběl zpěvák Kozlík a kytarista Marek  😐 I přes tento hendikep jsem ve zkušebně strávil dvě příjemné hodiny a nahrál pět skladeb.

Oproti prvnímu koncertu loni v listopadu v Hany Evo 1 mají ve zkušebně parádní zvuk a konečně jsem pořádně slyšel velice pěknou Bambího kytaru. Sice dle jeho slov je amatér se základy, ale i tak je radost ho poslouchat ❗ Další změnou je přibrání do sestavy nového člena, hráče na klávesy Mirka z bývalých 5th April. Na mou otázku, zda se neinspirovali jejich souputníky na loňských koncertech Attic Vanitty mi Bambí odpověděl, že již v počátcích chtěl mixovat metalcore s elektronikou. Každopádně k nim klávesy parádně sednou.

A budoucnost? Kluci cvičí a dodělávají nové skladby, které by chtěli nahrát na CD. Odebrat k nahrávání by se měli do studia k mozku kapely Ion-at-an. Takže držím palce a těším se.

Ještě ke členům Kiss The Sun, ač existují pouze pár měsíců nejsou na scéně žádnými nováčky.  Rekrutovali se z řad známých či méně známých chomutovských kapel: Killed by Summer, Flowers by Juliet, From the Ashes, Unsaid by Love a již zmíněných 5th April.

Kiss The Sun linky:
facebook, bandzone, twitter, kontakt


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..