Pařát č.44


Pařát č.44První Pařát roku 2012 je na cestě k nám 😀 Je super, že jsem podrobné info dostal přímo do svého mailboxu a nemusím si zavařit své pařáty 😆  Proto pouze ctrl+c a ctrl+v:

Časopis Pařát aktuálně přichází se svým 44. číslem. Jelikož jsou na titulní straně CANNIBAL CORPSE, stěžejní článek je jasný – s Alexem Websterem a Paulem Mazurkiewiczem jsme na 4 stranách zavzpomínali na věci minulé a opřeli se také o novinku „Torture“.

Čerstvě mají alba např. také ASPHYXNAPALM DEATH nebo PSYCROPTIC, což byl důvod vzít si členy těchto kapel pořádně „na mušku“. BILOCATE pro změnu prozradí důvod zákazu koncertování v rodném Jordánsku, Fenriz z DARKTHRONE zavzpomíná na black metal 80.let, kdy poprvé vyšly čtyři jejich demáče, jež jsou nyní jako komplet posluchačům předkládány v remasterovaných verzích, Matt z EXHUMED představí jednu z největších fanynek kapely – jeho 73 letou babičku (smích) a mnoho mnoho dalšího.

Z českého podzemí ve druhém díle zavzpomínáme na MASTER´S HAMMER, přiblížíme minulost i současnost Vincenta Venery alias SVATÉHO VINCENTA, pěkně z detailu se podíváme do zákulisí festivalu MetalGate Czech Death Fest a mnohé další.

Součástí nového Pařátu je také album AVENGER „MCMXCII-MMXII“. Jeho název asi hovoří za vše. Stálice českého dark/blacku slaví 20. narozeniny a u té příležitosti nabízí průřez tvorbou. POZOR! Nejedná se klasické best of – všechny skladby byly nahrány znovu, mají zvuk roku 2012 a mezi 17 songy (stopáž 79 minut) se nachází i několik raritek, což znamená nikdy nevydaných skladeb! Krásný booklet je z dílny mistra Deathera.

Jelikož je tomu letos 25 let od vydání alba „Scum“ od NAPALM DEATH, jeden z megaplakátů v nekonečné sérii „Frontcovers Gallery“ je věnován právě tomuto albu. Z českých alb metalové historie dochází na „Ritual“ od MASTER´S HAMMER.

I přes novoroční zdražení skoro všeho a navýšení DPH Pařát zůstává i v roce 2012 na stejné ceně a pořídíte ho za 99 Kč včetně poštovného.

Kompletní obsah a veškeré další informace najdete na www.paratmagazine.com

Toť zběžné info od pána Herdrona a jeho panošů… moje obvyklé: už se těším.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..