Podzimní slevy na Steamu


Valve Autumn sale

Po nedávném hackerském útoku na účty uživatelů Steamu přišel nejúspěšnější digitální distributor her s velkými podzimními slevami. Můj dojem je, že se Gabe Newell a spol. obával odlivu klientů třeba k Origin (digitální distribuce EA), proto po čtyři dny docházelo ve dvaceti čtyř hodinových periodách k zlevňování jak starších tak nových her od známých vydavatelů.

Grand theft autoJá jsem si vyčíhal v sobotu kompletní balíček brutálních sandbox gangsterovek Grand Theft Auto. A když píšu komplet, tak myslím komplet sedmi her 😆 počínaje dvoumi prvními díly ještě s pohledu shora pokračující přes GTA 3., Vice City, San Andreas a konče zatím posledním dílem GTA 4. včetně dvou DLC  „The Lost and Damned“ „The Ballad of Gay Tony“.

Tahle skvostně krvavá kolekce mě přišla něco málo pod dvě stovky českých korun.  Ještě mě lákala za stejnou cenu kolekce starých báječných logických plošinovek „Oddworld The Oddboxx“ od úchyláků z Oddworld Inhabitants, ale řekl jsem si že mám prozatím dost nákupů  😆  Ale co, blíží se Vánoce a s nimi další vlna slev na Steamu…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..