Misanthropocentrický Smashed Face


Smashed Face -MisanthropocentricDeathcorová bruska Smashed Face konečně na počátku tohoto roku vydává novou fošnu „Misanthropocentric„.  Nahrávalo se ve studiu Rolanda Grapowa umístěného překvapivě na Slovensku. Design alba vyzdobila německá designerská dílna Killustrations mající ve svém portfóliu povedené covery kapel Dew-scented, Grind Inc., Aborted, Astral Doors, Debauchery, Zyklon, Vomitory, etc.

Z poslechu tří zveřejněných skladeb mě žrala v hlavě otázka komu patří screama. Až mi to nedalo a zeptal jsem se přímo zpěváka Freda. Scream patří Filipovi ze slovenských Madcult jejichž loňský EP “4 Reasons 4 Failure(s)” sbírá vysoká hodnocení kde se dá. Nedivím se.

Skvělý artwork nového merchandise má na svědomí 23 letý týpek Jamiebyzero, který designoval i trička mých oblíbených Rattle Bucket. Z prvního mrknutí na náhled novýho merchu jsem měl šok. Žlutooranžový logo mi hned připomnělo německý power metalisty Blind Guardian… 😆  ale muzika Smažek je naštěstí poslouchatelnější.

CD vydal Shindy s polečně s žateckými Radiation Noise Production za solidních 250,-Kč (7 skladeb). Manželce už jsem dal tipa na dárek k mým brzkým narozkám :mrgreen:

Na bandzonu kapely je ke stažení výživný, skoro tříhodinový rozhovor Smažek na rádiu Marast on Air.

Update:
V době psaní tohoto článku se na webech objevil „Misanthropocentric“ nelegálně ke stažení. V sobotu 15. ledna zpěvák SF psal „ftipné“ komentáře lidem na last.FM profily, které si jej přehrávali.

No, mně taky napsal… jenom epic fail je v tom, že jsem si přehrával starý cédo „Virulent Procreation“ z roku 2006. To je bezplatně ke stažení na bandzonu a myspace kapely. Jako nejsem svatej, to netvrdím. Chtěl jsem kapelu podpořit (jako jiný český kapely), ale seru na to a celý cédo ať si strčí kamsi hluboko…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..