Vyhrál jsem Fallout New Vegas


Fallout New VegasPo tragických problémech na Tiscali games jsem přivítal s radostí nový web o hrách loni v internetový vody vyloděný Eurogamer. Pod jeho příchod na svět je podepsaný Martin Schovanec hlavní to persóna obchodu s hrami Xzone.

Ze začátku jsem k Eurogameru přistupoval vlažně, protože jsem se bál přebírání článků od zahraničních sourozenců, ale po obsazení redakce mě známými tvářemi z herní branže, jsem se k tomuto serveru připoutal již natrvalo. Hodně se mi líbí propojení webu s komunitními funkcemi a tvorbou vlastního čtenářského/hráčského profilu.

Teď navíc začal Eurogamer se soutěžemi o novinkový hry. A proto píši tento článek…

Na začátku týdne mi přišel e-mail od samotného šéfredaktora Jadeeye (ex- Tiscali games) s žádostí o poslání mých nacionálů s adresou, že jsem vyhrál v soutěži. O to větší radost jsem měl, že výhrou byla nová gameska Fallout New Vegas… V mailu jsem dostal i kód pro stažení DLC Tribal Pack na Steamu. Dnes mi hra přišla poštou a po rozbalení ochranného obalu na mě vybafla krabička karet s motivem hry. Příjemné překvapení… Těším se do postapokalyptického města hříchu 😆


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..