North Core Area


North Core AreaPři propagaci Mosh or Die jsem narazil na velice mladý a začínající webový zpravodaj North Core Area.

Stránky se zaměřují na hudební dění v ústeckém a libereckém kraji v nekomerční hudební odnoži. Nejprve web běžel na blogu od webzdarma, ale tento týden se uhnízdil na blogspotu strýčka Googla.

O projektu North Core Area:

Projekt North Core Area,
je (měl by být) internetový zpravodaj alternativních aktivit Severočeského kraje, zaměřený především na hardcore/punk scénu (subkulturu) se vším co se toho týká a souvisí. Jasně daná hranice zatím není a už od začátku je jasné, že nějaké striktní mantinely ani nastavit nejdou.

Prvotní idea byla zaměřit se na dění kolem Mostu a okolí. Pak se obzor rozšířil na Ústecký kraj a vzápětí byl přibrán do rodiny i kraj Liberecký jako bývalá součást Severočeského kraje. Samozřejmě nejde o nějaké izolování se od zbytku republiky a světa, což už dnes dokazuje část skromného obsahu webové stránky. Celý tento úvod směřuje k jedné jediné věci, kterou je následující výzva, protože tento „zpravodaj“ bude přesně takový, jaký bude přístup k jeho tvorbě.

Není v silách jednoho člověka mít přehled úplně o všem co se děje, ale pokud kdokoliv z vás zašle nějakou informaci, novinku, anonci na chystanou akci, má tahle stránka šanci stát se opravdovým zpravodajem.

Web obsahuju zatím skromnou databázi kapel, hudebních klubů, bookovacích grúp a pár free songů ke stažení. Pomalu se NCA začíná plnit reportama, recenzema, rozhovorama, atd. Hodně mě přakvapil odkaz s ikonkou na tyhle moje stránky mezi webmagazínama….  😆 ale díky a držím palce tvůrcům ať web neuhyne na poli nezájmu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..