Trainz Simulator 2010 za hubičku


30. června jsem vychytal 30% slevu na Surtepu. Celý červen tam totiž probíhala akce kdy každý den rostla sleva o jedno procento. Já poslední den brouzdal netem, když tu vidím reklamní banner Surtepu a kliknul na něj. Kratičce jsem popřemýšlel, kterou hru bych koupil. Volba padla na Trainz Simulator s vidinou přístupu na Auran Planet, ale na verzi o rok starší World Builder edici s množstvím tratí už v základu.

Vyplnil jsem objednávku a 15 minut před koncem slev odeslal. Celá hra mě vyšla na 276,-Kč včetně dopravy PPLkou. Nádherná cena při pomyšlení, že na Xzone bych zaplatil i s dopravou dvakrát tolik.

Proč, ale tohle píšu? Vše dopadlo totiž jinak. Surtep poslal hru českou poštou a po rozbalení na mě civěla krásná krabička  Trainz Simulator 2010 Engineers Edition s krásnou modrou nádražáckou píšťalkou. Tomu říkám dobrej kup 😆

Malé skvrnky na tomhle skvělém nákupu dělá nová firma Comgad (převzala český CD Project), která zvrzala tisk sériového čísla na manuálu a musel jsem volat na support. Druhou věcí, která mě dost sere, je přístup samotných tvůrců Auranu. Zaplatil jsem za hru O.K. a teď bych chtěl veškerý servis ke hře, ale tvůrci to tak nevidí. Stahování z Auran Planet (mraky přídavných vláčků, map, stromů, atd.) je sice zdarma, ale je omezené rychlostí (více jak 7kb/s z toho nedostanu) a velikostí dat (100MB na den). Opět se musí platit. Tomu říkám pěkný výjeb Aurane!!!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..