Victims spolupracují s drownedem


No, už je to tak. Seběhlo se to všechno poměrně rychle a skoro nevěřím, že to není sen nebo blud. Plísss štípněte mě  😆

Před necelým měsícem jsem četl na Fobii report z Žižkova vraždícího placátu a při popisu setu Victims jsem se málem posral smíchy. Nahodil jsem pak malý koment na bandzone, na který mi Šaman napsal podivnou odpověď…  Nejen ženský jsou zvědavý a začal jsem přes facebook šťourat co se stalo a dověděl se o Šrámiho podivném odchodu z kapely.

Nabídl jsem pomoc a mám teď pod tlapama bandzone profil kapely (myspace a facebook drží stále původní zpěvák). Po pár schůzkách ve zkušebně na mě padla i grafická podoba splitka s komplet servisem. Hned po prvním setkání jsem byl umrtven nádherným dvd živákem z Žižkova vraždícího palcátu v Táboře. Kurwa, s takovýmhle parádním zvukem jsem je naživo neslyšel.

Další překvapení mi přichystali o dva dny později, když jsem je poprvé slyšel na zkoušce. Mají tam zvuk jako hovado (tři kajtry jsou fakt peklo) a hlavně Lukáš předvedl, že je fakt dobrej pěvec. Tento týden se ke zkouškám přidal i nový zpěvák Hospi (ex- Toxin Mass Action, Insufferable Embedded, Killed by Summer) a nebude dlouho trvat, vyrazí po secvičení zpět na pódia.

Pokud by měl někdo zájem o splitko Victims s Efecto DespotismoNorthern Brutality Corporation“ lze ho mailem objednat za směšných 100,- kaček nebo počkat na koncert. Doporučuji všema deseti !!!

Pro všechny pochybovače záznam ze zkušebny, Hospi je více než plnohodnotná náhrada:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..