Demo Batman Arkham Asylum


Batman Arkham AsylumPoslední dobou mě žádná připravovaná hra nezaujala natolik abych zkusil zahrát její demoverzi. Stejně měl dopadnout i Batman Arkham Asylum. Naštěstí mě včera na Tiscali games zaujal obrázek s Jokerem. Pročetl jsem poměrně obsáhlé info k downloadu a pocítil touhu demo stáhnout.

Ještě jsem namátko proletěl komentáře pod článkem, ve kterých lidi mluvili o Batmanovi v superlativech což ve mě vzbudilo ještě větší zájem. Ještě tentýž večer jsem měl poměrně velké demo čítající cca 2GB během dvaceti minut na hadru.

Až dnes v podvečer jsem demíčko nainstalil a zkusil zahrát. Bohužel skvěle zpracované intro obsahovalo násilné scény a kvůli přes rameno mi čučící dceři jsem hru vypnul. Až večer jsem demo opět zkusil. A… je to bomba. Na začátku levelu Batman Arkham Asylum vypadal jako perfektně vypadající mlátička, ale jak jsem se levelem prokousával dál objevovali se ve hře náznaky dobře vypadajcí stealth akce.

Batman má ve vězeňském levelu pouze omračující Batarang, který je nedostatečnou zbraní proti dobře ozbrojeným vzbouřeným vězňům, proto je nutné použít pomalého plížení a tichou likvidaci protivníka.

Detailní grafické zpracování sálá ponurou atmosférou Gotham city jakou známe ve filmovém zpracování Tima Burtona. Screeny ze hry i modely záporných charakterů na ign.com vypadají ďábelsky dobře.

Více psát o Batmanovi nebudu a raději počkám na plnohodnotnou hru, která by měla zaplavit obchody už 18. září. Zatím Batman Arkham Asylum aspiruje na nejvyšší příčky her zpracovaných na základě komiksu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..