F.E.A.R. Perseus Mandate


Druhý datadisk k hororové akci F.E.A.R. nazvaný Perseus Mandate je mou poslední třicátou hrou odehranou v roce 2008. Na závěr loňského roku ve vánočním čase jsem se chtěl opět hrůzou připosrat u počítadla, ale autoři datadisku TimeGate Studios mě víceméně napálili.

Atmosféra z předešlého skvělého datadisku Extraction Point se poděla vniveč a již třetí zběsilé pobíhání v extrémě dlouhých poloprázdných místnostech bývá pomalu iritující. Dalším neduhem je zastaralý engine F.E.A.R.u. Dva roky mezi oběma datadisky je citelně znát a na dnešní hry Perseus Mandate ztrácí dech. Potěšení z datadisku tak přináší pouze zachovalá dobrá hratelnost, slušná inteligence protivníků, tři nové zbraně a tajemná holčička/dívka Alma.

Datadisk převtělí hráče do tělesné schránky příslušníka jednotky, která je po neúspěchu prvního týmu vyslána do koplexu Armacham Technologies. Zde se mají zjistit podrobnosti o projektu Perseus. V závěru hry kdy jsem si myslel, že mám vyhráno, se spustila animace v jejímž ději zůstala pootevřená vrata pro další díl…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..