Freedownload Dark Gamballe & the.switch


The.switch discographyNedávno dvě mé velmi oblíbené české kapely the.switch a Dark Gamballe dali šanci fanouškům a těm dalším bezplatně si stáhnout jejich albové počiny.

the.switch momentálně připravují novou desku a na bandzone profilu nabízejí kompletní diskografii („M.A.D.“, „Beatiful“ a výborný „Svit“). K téhle kapele jsem se dostal během loňského roku prostřednictvím tv pořadu „Pomeranč“. V tamní klipové hitparádě mě uhranulo video ke skladbě „Akvárko“, které spáchal Kráva. Živě jsem „the.vypínače“ viděl pouze jednou v chomutovské Kotelně.

Dark Gamballe umístili na své stránky prvních pět dnes prakticky legálně nesehnatelných počinů („Sex’n’Death“, „Zyezn Gamballe & Mental World“, „Under The Bottom“, „Dark Gamballe“) včetně prvního ryze death metalového dema Zlá krev, za které se zpěvák 10 prý dnes stydí.

Dark GamballeK Dark Gamballe jsem se dostal díky fanzinu Darkness Actual, který začal vycházet pár měsíců po sametové revoluci. Ten měl na svědomí Petr „Hrob“ Homolka z Ústí nad Labem a na tehdejší dobu vynikal „perfektní“ černobílou grafikou a skvělými původními články a rozhovory. V jednom článku se zmínil o skvělé death metalové palbě z Vyškova zahraničních kvalit…

Dark Gamballe jsem měl zatím šanci vidět pouze jedinkrát v chomutovském dnes již exnutém luxusním RC Cirgus jako předkapelu finských crossoveristů Waltari.

Byla by škoda nevyužít této nabídnuté šance. Sám jsem si již doplnil mezery v mé audiotéce o mimořádnou kolekci českých klenotů…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..