Metalcorová smršť v RC Kain II. – Crawall, Locomotive, Insense


RC Kain, PrahaNaštěstí se v rachotě nic nezvrtlo a já mohl spokojeně autobusem vyrazit směrem ku Praze. Po klidné cestě a mírném bloudění při hledání klubu jsem kolem 19-té hodiny stál před místem konání koncertu. Chvíli jsem postával před klubem pozorujíc Locomotive a posléze Crawall, kterak vykládají z aut aparaturu do útrob Kainu.

V poloprázdné stylově rockové hospůdce jsem nadopoval kafem a tonicem po práci uondanou tělesnou schránku. Výčep zatím obsadili Locomotivy a vesele se napájeli pivem. Za výčepem čněla hodně sympatická obsluha „něžného“ pohlaví rudovlasá pokérovaná děva nacpaná do maskáčů a vysokých bot jejíž úsměv byl jako pohlazení.


Pidisáleček pod hospodou se s téměř 40 minutovým zpožděním rozburácel zahajujícím Crawallem a po chvíli byl téměř zaplněn. Ohlasy fandů ve vzkazech na bandzonu nelhali o kvalitách tohoto spolku a nezbývá, než s nimi souhlasit. Crawall vypustili na pódiu krvelačnou metalcorovou bestii bez všemožných melodických příkras a fines, které teď letí za oceánem. Bravo !!!

Po velice rychlé přestavbě bicích a bez řádné zvukovky (vše zvukař šteloval za pochodu) Locomotivy zahustili vzduch a atmosféru v Kainu mnohem více než předešlí hoši. Na muzice Locomotive je dost patrný, že už mají dost bohaté hudební zkušenosti (všichni kromě kytaristy Roba mají nad 35let) a s ničím se nepářou. Pěkný masakr si přišel poslechnout majitel Kainu a zárověň kapelník Arakainu Jirka Urban. Po hrubých 45 minutách se Locomotive rozloučili a popřáli všem přítomným příjemný poslech hlavních hvězd norů Insense.

Kvůli zpoždění začátku a mojí nutnosti odejet posledním vlakem z Prahy jsem musel s krvácejícím srdcem vypustit produkci Insense. Celý večer jsem na ně čuměl jak stolují v klubu a pak tohle… Ještě dnes v práci mám z celého večera smíšené pocity – prostě jsem si to takhle nepředstavoval. brek-brek-brek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..