Revolut


Už nějaký ten pátek používám Revolut kartu přidruženou k aplikaci na telefonu pro zahraniční platby. Aplikace je zatraceně jednoduchá a přehledná.

Revolut kartu dobíjím přes mojí debetní kartu od Raifky. Výhodou placení v zahraničí a zahraničních eshopech přes Revolut jsou lepší kurzy mnohdy s rozdílem o 1-2 Kč oproti bance. A to mám standardní bezplatný účet. Při pořízení „metalového“ účtu za 299Kč/měsíc vrací Revolut 0,1% z každé platby.

Ve standardním účtu lze vybrat z bankomatu hotovost jen do 4.500Kč měsíčně a směnit do cizích měn 120.000Kč. Za větší částky se pak musí platit měsíční poplatek.

Pro mě má ještě jednu velkou výhodu. Raiffeisen banka přes dva roky není schopná zprovoznit pro klienty placení telefonem přes Google Pay. Místo toho letos nesmyslně vypustila svoji vlastní aplikaci RayPay, kterou nehodlám ze zásady používat. Revolut kartou jde placení přes Google Pay elegantně vyřešit.

S placením přes Revolut kartu jsem zatím hodně spokojený a během té doby se mi nevyskytl žádný problém. Pokud byste chtěli Revolut kartu zdarma vyzkoušet a získat po provedení první platby bonus 222Kč zde je link https://revolut.com/referral/janlj7vy!a13221, který to zařídí a odkáže na registraci. Jó a mně připíše stejnou částku 😀


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..